MÖBLER / Möbler, övrigt / Järnsäng 11611074
nr 1161 1074
Järnsäng
1800-tal, bemålad, 90x185
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 februari 2018
kl 19:02:59
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr